Żelechów    

Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Sobota
18 Listopada 2017
Imieniny obchodzą:
Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz

Do końca roku zostało 44 dni.
Zodiak: Skorpion

Informacje

Zamówienia publiczne

 

Informacja Przestrzenna

   

      portal_mapowy

 

rdr_odpady

Gospodarka

Pomoc społeczna

Przeciwdziałanie nałogom

Ochrona środowiska

Informator teleadresowy

Gminna Ewid. Zabytków

 

gez

logo_mikroporady2

obywatel_slider
mes_2_niebieski
nieodplatna_pomoc_prawna
Obwieszczenie Burmistrza Żelechowa

Burmistrz Żelechowa zawiadamia o podjęciu przez Radę Miejską w Żelechowie uchwały Nr XX/133/2016 z dnia 16 czerwca 2016 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Żelechów.

Zainteresowani mogą składać wnioski do powyższego planu miejscowego. Wnioski należy składać na piśmie w siedzibie Urzędu Miejskiego w Żelechowie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 47, 08-430 Żelechów, w terminie do 12 stycznia 2017r.

 

pdf Obwieszczenie

 
INFORMACJA

Informacja o dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

SKMBT_C25317013010390

 
Projekty do Gminnego Programu Rewitalizacji

W związku z realizacją Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Żelechów, serdecznie zapraszamy Państwa do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie Gminy. W przypadku projektów infrastrukturalnych formularz wypełnić może osoba/podmiot posiadający tytuł prawny do nieruchomości. W przypadku projektów tzw. miękkich formularz wypełnia osoba/podmiot, jeżeli proponowany projekt w całości mieści się w zakresie jego działalności. 

Wypełnione formularze projektowe w terminie nieprzekraczalnym do 27.12.2016 r. można wysłać na adres: Urzędu Miejskiego w Żelechowie, z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 47, kod pocztowy 08-430 Żelechów

lub wysłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Formularz projektowy dostępny jest do pobrania w wersji elektronicznej poniżej.

 

pdf Karta projektu

 
Żelechowskie kandydatury w plebiscycie TOP Regionu 2016

W dniu 2 grudnia ruszyło głosowanie w plebiscycie TOP Regionu 2016 organizowanym przez podlasie24.pl. W plebiscycie zgłoszone zostały dwa przedsięwzięcia związane z Żelechowem - Budowa Ratusza pod nazwą Rewitalizacja dawnego ratusza na cele współczesne (pozycja nr 22 w kategorii "Inwestycja Roku 2016 w Regionie") oraz wydanie debiutanckiego tomiku poezji Całą duszą Haliny Prządki (pozycja nr 49 w kategorii "Wydarzenie kulturalne roku 2016 w Regionie").

top2

Zachęcamy do udziału w głosowaniu! szczegóły poniżej.

Więcej… [Żelechowskie kandydatury w plebiscycie TOP Regionu 2016]
 
II Jarmark Bożonarodzeniowy

jarmark_130Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie i Urząd Miejski w Żelechowie zapraszają mieszkańców na II Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w niedzielę 18 grudnia w godz. 11.00-15.00 w Parku Miejskim w Żelechowie.

 

 

 

Więcej… [II Jarmark Bożonarodzeniowy]
 
Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2014-2020

LGDGarwolinStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania - Forum Powiatu Garwolińskiego serdecznie zaprasza do zapoznania się z informacjami o celach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, harmonogramie naborów oraz o kryteriach oceny operacji stosowanych przez organ decyzyjny LGD.

 

pdf Broszura informacyjna

 
XXV Sesja Rady Miejskiej w Żelechowie

Działając zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca rm_sesja1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. 2016 r. poz. 446), Przewodniczący Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o XXV sesji Rady Miejskiej w Żelechowie, która odbędzie się w dniu 15 grudnia 2016 r. o godz. 15.00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Żelechowie.

Więcej… [XXV Sesja Rady Miejskiej w Żelechowie]
 
Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej

Działając zgodnie z § 47 Statutu Gminy Żelechów,rm_komisjePrzewodniczący Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o  posiedzeniu Komisji Komunalnej i Budżetu, które odbędzie się wspólnie z Komisją Rewizyjną w dniu12 grudnia 2016 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żelechowie.

Więcej… [Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej]
 
Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej

Działając zgodnie z § 47 ust. 1 Statutu Gminy Żelechów,rm_komisjePrzewodniczący Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o wspólnym posiedzeniu Komisji Rady Miejskiej, które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2016 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żelechowie.

Więcej… [Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej]
 
Mikołajki w MGOK-u

IMG_0501130

W niedzielne popołudnie 4 grudnia do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żelechowie przybył Mikołaj, by spotkać się z dziećmi. Była wesoła zabawa i słodkie upominki.

 

Więcej… [Mikołajki w MGOK-u]
 
Dzięki projektowi wiedzą, co jest legalne w Internecie

image03029 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury realizowany był projekt „Otwarte Drzwi do Kultury”. W ramach projektu odbyły się bezpłatne seanse filmowe połączone z warsztatami dla uczniów, nauczycieli i członków lokalnej społeczności.

Więcej… [Dzięki projektowi wiedzą, co jest legalne w Internecie]
 
Informacja Zakładu Gospodarki Komunalnej

pdf Informacja dot. przerwy w dostawie wody w miejscowościach Gąsiory, Stefanów, część Piastowa i Władysławowa.

 
Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym

Burmistrz Żelechowa ogłasza przetarg nieograniczony na logo_przetargrealizację usługi "Odbieranie,transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Żelechów". Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Zamówienia Publiczne -> Ogłoszenia Przetargów.

 
Wyłożenie do wglądu projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Żelechów

Burmistrz Żelechowa zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Żelechów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Wyłożenie odbywać się będzie w dniach od 1 grudnia 2016 r. do 21 grudnia 2016 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Żelechowie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 47, w pokoju nr 8, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Żelechowie - www.zelechow.pl.

pdf Obwieszczenie Burmistrza Żelechowa

pdf Studium uwarunkowań i kieunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Żelechów

pdf Kierunki zagospodarowania przestrzennego

pdf Uwarunkowanmia zagospodarowania przestrzennego

pdf Prognoza oddziaływania na środowisko


 
Ogólnopolski konkurs ekologiczny – Mistrz recyklingu Maks porządkuje odpady

maksrecyklingZapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie ekologicznym – Mistrz recyklingu Maks porządkuje odpady. Konkurs odbędzie się od 15.01.2017 r. do 30.03.2017 r. Konkurs stanowi publiczną kampanię edukacyjną zgodną z polskimi i europejskimi standardami wynikającymi z prawa ochrony środowiska i związanych z nim ustaw.

 

pdf Regulamin konkursu

pdf Karta zgłoszenia

 
Obwieszczenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa

Obwieszczenie o wydaniu przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa decyzji z dnia 24 listopada 2016 r., znak: DLI.II.6620.18.2016.MW.11 uchylającej w części i orzekającej w tym zakresie co do istoty sprawy, a w pozostałej części utrzymującej w mocy decyzję Wojewody Mazowieckiego Nr 78/III/2016 r. z dnia 19 lutego., znak WI-III.747.4.3.2016.ES, o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji pod nazwą: budowa odcinków linii 400 kV Kozienice – Siedlce Ujrzanów, w odniesieniu do wymienionych nieruchomości położonych na terenie gmin Maciejowice, Sobolew, Żelechów, Miastków Kościelny, powiat garwoliński, oraz na terenie gmin Domanice, Wiśniew, Zbuczyn, Siedlce, powiat siedlecki, sprostowanej postanowieniem Wojewody Mazowieckiego NR 103/III/2016 z dnia 1 kwietnia 2016 r., znak WI-III.747.4.3.2016.ES

 

pdf Obwieszczenie

 
Informacja o dofinansowaniu

SKMBT_C25317022111441


 
Termin odbioru odpadów komunalnych w miesiącu grudniu 2016
odpady_grudzien2016
 
Zawiadomienie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Żelechów

Burmistrz Żelechowa zawiadamia o podjęciu uchwały  o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Żelechów - dla obrębów geodezyjnych Huta Żelechowska, Zakrzówek, Kotłówka, Janówek, Nowy Kębłów, Stary Kębłów, Stefanów, Sokolniki, Władysławów w gminie Żelechów (część 1) oraz o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dotyczącej projektu ww. miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

 

pdf Obwieszczenie Burmistrza Żelechowa

 
Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną

130Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza przedszkolaków oraz uczniów szkół z terenu gminy Żelechów do udziału w konkursie „Najpiękniejsza kartka świąteczna”. Konkurs zostanie przeprowadzony w sobotę 10 grudnia w godz. 10.00-12.00 w sali widowiskowej MGOK.

Więcej… [Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną]
 
Bal Sylwestrowy w MGOK-u

bs130Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Bal Sylwestrowy. Do tańca przygrywał będzie zespół Sami Swoi.

Więcej… [Bal Sylwestrowy w MGOK-u]
 
Obwieszczenie Burmistrza Żelechowa

Burmistrz Żelechowa zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Żelechów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Wyłożenie odbywać się będzie w dniach od 1 grudnia 2016 r. do 21 grudnia 2016 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Żelechowie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 47, w pokoju nr 8, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Żelechowie - www.zelechow.pl.

 

pdf Obwieszczenie Burmistrza Żelechowa

 
<< pierwsza < 11 13 14 15 16 17 18 19 20 > ostatnia >>

Strona 11 z 77

Inwestycje

inwestycje_menu

 

2017a

 

logo_rynek_b

 

logo_kochanowskiego

 

logo_komunalny_aleja

 

logo_drogi_gminne

 

2016a

 

rewitalizacja_ratusza_menu

 

 

2015

 

goniwilkszkola

 

klub

 

elewacjawola

 

ogrodzenielomnica

 

drogi

 

wiaty

 

alejka

 

gozdek

 

2014

 

budowa_kanalizacji

 

oswietlenie_Piastow

 

boisko_ZS

 

pilsudskiego34

 

zsStefanow

 

oczyszczalnie

 

drogi

 

plac_zabaw

 

silownie

 

szatnia

 

2013a

 

logo_ratusz

 

inwestycje_drogowe

 

siec_wodociagowa

 

remontlazienek

 

solecki_menu

 

2012a

 

remonty_drog

 

solecki_menu


budowa_lomnica

epuap-logo

zakladanie

uslugi

baner_KDR

logo_smieci2

Przekaż stare fotografie

 

Znajdź na stronie

Godziny pracy urzędu

Praca_Urzedu

Indywidualizacja 2013/14

kl_ue_mod_220

 

Zaczarowany świat teatru

kl_ue_mod_220

Zamki, rycerze, turnieje

kl_ue_mod_220

Mały odkrywca w przedsz.

kl_ue_mod_220

Przedsz. w świecie sztuki

kl_ue_mod_220

Pr. ręczne - trad. i nowocz.

kl_ue_mod_220

kl_ue_mod_220

   Poprawa dostępności do edukacji

   przedszkolnej w Gminie Żelechów

   poprzez stworzenie punktów

   przedszkolnych w miejscowościach

   Stary Kębłów i Stary Goniwilk

Wstąp do NSR!

 

nsr

Żelechów w statystyce

 

stat_vademecum_samorzadowca

Dzienniki urzędowe

 

Żelechów

 

Żelechów

Warto przeczytać

 

historia_zel_m   traugutt_m

zelechow_na_starej_fotografii_m   monografia_m

folder_Traugutt_130

Żelechów w obiektywie

W tej chwili nas ogląda

Naszą witrynę przegląda teraz 393 gości