Żelechów    

Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Piątek
23 Lutego 2018
Imieniny obchodzą:
Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma, Seweryn

Do końca roku zostało 312 dni.
Zodiak: Ryba

Informacje

Zamówienia publiczne

 

Informacja Przestrzenna

   

      portal_mapowy

 

rdr_odpady

Gospodarka

Pomoc społeczna

Przeciwdziałanie nałogom

Ochrona środowiska

Informator teleadresowy

Gminna Ewid. Zabytków

 

gez

logo_mikroporady2

obywatel_slider
mes_2_niebieski

nieodplatna_pomoc_prawna

Turnus wakacyjny w ramach projektu "Zaczarowany świat teatru i my"

p7070423_130„Jest taki niezwykły zakątek na Polesiu Lubelskim, gdzie czas jakby zatrzymał się w miejscu. Tutaj możesz znaleźć odpowiedzi na pytania: skąd pochodzę, kim jestem, co chcę zostawić po sobie następnym pokoleniom…”

Więcej… [Turnus wakacyjny w ramach projektu "Zaczarowany świat teatru i my]
 
Informacja Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

mjwpuMJWPU ogłasza konkurs ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach PO Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytetu VII „Promocja integracji społecznej”, Działania 7.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji”. Szczegółowe informacje w pdf ogłoszeniu.

 
Ogłoszenie o konkursie

Burmistrz Żelechowa ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół w Żelechowie. pdf Treść ogłoszenia

 
Ogłoszenie o konkursach

Burmistrz Żelechowa ogłasza konkursy na stanowiska: Dyrektora Szkoły Podstawowej w Starym Goniwilku i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Starym Kębłowie.

pdf Treść ogłoszenia

 
Wakacyjne warsztaty językowe

mgokMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum z terenu miasta i gminy Żelechów do udziału w warsztatach językowych „Wędrówka przez kultury świata”. Zajęcia odbywać się będą w dniach 26-30 lipca w godz. 11.00-13.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na stronie M-GOK.

 
Dzieci współtworzyły bajkowy świat

dsc_0111_130W środę, 20 lipca, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury gościli artyści krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych „Art-Re”, którzy zaprezentowali zgromadzonej publiczności spektakl pt. „Kwiat paproci”.

Więcej… [Dzieci współtworzyły bajkowy świat]
 
Zbiórka elektroodpadów

image013_mBurmistrz Żelechowa organizuje akcję „Zbiórka elektroodpadów”. Akcja zostanie przeprowadzona 2 sierpnia 2011 r. w godz. 8.00-15.00 na Rynku (przy Ratuszu) w Żelechowie. Zachęcamy do przynoszenia zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Więcej… [Zbiórka elektroodpadów]
 
W 102. rocznicę urodzin

stefania_zegadlo_130Pani Stefania Zegadło, mieszkanka wsi Piastów, w dniu 19 lipca obchodziła 102. rocznicę urodzin. Urodziła się 19 lipca 1909 r. w Woli Zadybskiej i od roku 1930 zamieszkuje w Piastowie. Wychowała trzech synów i jedną córkę, od których doczekała się czworo wnucząt, siedmioro prawnucząt i trzy praprawnuczki.

Więcej… [W 102. rocznicę urodzin]
 
Spektakl pt. "Kwiat paproci"

mgokMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci, rodziców, babcie, dziadków na przedstawienie teatralne pt. „Kwiat paproci”. Spektakl zostanie wystawiony w środę 20 lipca o godz. 17.00 w sali widowiskowej. Przed żelechowską publicznością wystąpią artyści Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii „Art-Re” z Krakowa. Szczegółowe informacje na stronie M-GOK.

 
Bezpłatny kurs obsługi komputera

kl_ue_130Fundacja Rozwoju zaprasza do udziału w projekcie „Profesjonalna obsługa komputera przez osoby w każdym wieku”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej… [Bezpłatny kurs obsługi komputera]
 
Zjazd Absolwentów LO w Żelechowie

lo_lelewel_logoW związku z przypadającą w tym roku 95. rocznicą powstania Liceum Ogólnokształcącego w Żelechowie Dyrektor wraz z powołanym Komitetem Organizacyjnym organizuje w dniu 8 października 2011 r. zjazd absolwentów szkoły wszystkich roczników.

Więcej… [Zjazd Absolwentów LO w Żelechowie]
 
OSP Żelechów najlepsza w gminie

dsc_0095_130W niedzielę, 10 lipca, na stadionie Klubu Sportowego „Sęp” odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej i Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Żelechowie.

Więcej… [OSP Żelechów najlepsza w gminie]
 
Zawody strażackie

znak_zospZarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Żelechowie oraz Urząd Miejski w Żelechowie zapraszają na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej i Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP. Zawody odbędą się w niedzielę, 10 lipca o godz. 14.00 na stadionie Klubu Sportowego „Sęp”.

Więcej… [Zawody strażackie]
 
Informacja Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

mjwpuMJWPU informuje, iż zgodnie z harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 6 lipca do 4 sierpnia 2011 r. odbędzie się nabór wniosków w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki”, Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe”. Szczegółowe informacje w pdf ogłoszeniu.

 
XI sesja Rady Miejskiej

Działając zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz.1591 z późn. zm.), Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o obradach XI sesji Rady Miejskiej w Żelechowie, która odbędzie się w dniu 7 lipca 2011 r. o godz. 14.00 w sali M-GOK w Żelechowie.

Więcej… [XI sesja Rady Miejskiej]
 
Wakacje w mieście

mgokTrwają wakacje - okres błogiego odpoczynku po trudach całorocznej nauki. Dla dzieci, które zostały w domu i chcą ciekawie spędzić ten czas, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Hala Sportowa w Żelechowie przygotowały bogaty program zajęć. Szczegółowe informacje na stronie M-GOK.

 
Świat jest teatrem

DSC_0106_130W niedzielę, 3 lipca, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się widowisko pt. „Świat jest teatrem”. Przedstawienie zorganizowano w ramach projektu realizowanego przez Szkołę Podstawową im. Romualda Traugutta w Żelechowie.

Więcej… [Świat jest teatrem]
 
Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej

Działając zgodnie z § 45 ust. 4 Statutu Gminy Żelechów, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o wspólnym posiedzeniu Komisji Rady Miejskiej, które odbędzie się w dniu 4 lipca 2011 r. o godz. 8.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żelechowie.

Więcej… [Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej]
 
Informacja Wojewódzkiego Urzędu Pracy

wupWojewódzki Urząd Pracy w Warszawie ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wnioski można składać w terminie od 4 lipca do 1 sierpnia 2011 r. Szczegółowe informacje na temat konkursu w ogłoszeniu.

 
Widowisko "Świat jest teatrem"

kl_ue_130Zespół Szkół w Żelechowie - Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta i Gmina Żelechów zapraszają mieszkańców na widowisko pt. „Świat jest teatrem”, które zostanie zaprezentowane w niedzielę, 3 lipca o godz. 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury.

Więcej… [Widowisko "Świat jest teatrem]
 
15 lat minęło...

dsc_0355_130W niedzielę, 19 czerwca, Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej z siedzibą w Żelechowie obchodziło jubileusz 15-lecia istnienia.

Więcej… [15 lat minęło...]
 
Głosujmy na place zabaw w naszej gminie!

nivea_mDbając o wizerunek marki, Nivea Polska ogłosiła akcję budowy 100 placów zabaw w całym kraju, przy czym lokalizację wskazują gminy przekazujące firmie teren pod budowę. Nivea natomiast zobowiązała się do zakupu i montażu urządzeń. Z naszej gminy zgłoszonych zostało pięć lokalizacji przy placówkach oświatowych: w miejscowości Żelechów, Wola Żelechowska, Stary Kębłów, Stefanów, Stary Goniwilk. O tym, gdzie ostatecznie wybudowane zostaną place zabaw, zdecyduje odbywające się w czterech etapach głosowanie.

Więcej… [Głosujmy na place zabaw w naszej gminie!]
 
<< pierwsza < 71 72 74 76 77 78 79 80 > ostatnia >>

Strona 74 z 81

Inwestycje

inwestycje_menu

 

2017a

 

logo_rynek_b

 

logo_kochanowskiego

 

logo_komunalny_aleja

 

logo_drogi_gminne

 

2016a

 

rewitalizacja_ratusza_menu

 

 

2015

 

goniwilkszkola

 

klub

 

elewacjawola

 

ogrodzenielomnica

 

drogi

 

wiaty

 

alejka

 

gozdek

 

2014

 

budowa_kanalizacji

 

oswietlenie_Piastow

 

boisko_ZS

 

pilsudskiego34

 

zsStefanow

 

oczyszczalnie

 

drogi

 

plac_zabaw

 

silownie

 

szatnia

 

2013a

 

logo_ratusz

 

inwestycje_drogowe

 

siec_wodociagowa

 

remontlazienek

 

solecki_menu

 

2012a

 

remonty_drog

 

solecki_menu


budowa_lomnica

epuap-logo

zakladanie

uslugi

baner_KDR

logo_smieci2

Przekaż stare fotografie

 

Znajdź na stronie

Godziny pracy urzędu

Praca Urzedu 2018

Indywidualizacja 2013/14

kl_ue_mod_220

 

Zaczarowany świat teatru

kl_ue_mod_220

Zamki, rycerze, turnieje

kl_ue_mod_220

Mały odkrywca w przedsz.

kl_ue_mod_220

Przedsz. w świecie sztuki

kl_ue_mod_220

Pr. ręczne - trad. i nowocz.

kl_ue_mod_220

kl_ue_mod_220

   Poprawa dostępności do edukacji

   przedszkolnej w Gminie Żelechów

   poprzez stworzenie punktów

   przedszkolnych w miejscowościach

   Stary Kębłów i Stary Goniwilk

Wstąp do NSR!

 

nsr

Żelechów w statystyce

 

stat_vademecum_samorzadowca

Dzienniki urzędowe

 

Żelechów

 

Żelechów

Warto przeczytać

 

historia_zel_m   traugutt_m

zelechow_na_starej_fotografii_m   monografia_m

folder_Traugutt_130

Żelechów w obiektywie

W tej chwili nas ogląda

Naszą witrynę przegląda teraz 217 gości