Żelechów    

Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Środa
21 Lutego 2018
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

Do końca roku zostało 314 dni.
Zodiak: Ryba

Informacje

Zamówienia publiczne

 

Informacja Przestrzenna

   

      portal_mapowy

 

rdr_odpady

Gospodarka

Pomoc społeczna

Przeciwdziałanie nałogom

Ochrona środowiska

Informator teleadresowy

Gminna Ewid. Zabytków

 

gez

logo_mikroporady2

obywatel_slider
mes_2_niebieski

nieodplatna_pomoc_prawna

Zacznik 1 logotyp m

GUSzalacznik.kalendarium2018MINI

Akcja honorowego krwiodawstwa

kropelkaW niedzielę, 27 lutego, w godz. 9.30-14.30 obok remizy OSP w Żelechowie przy ul. Traugutta odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Aby oddać krew należy mieć ukończone 18 lat, być zdrowym oraz posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL. Akcję oddawania krwi organizuje Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie we współpracy z Powiatową Stacją Krwiodawstwa w Garwolinie.

Więcej… [Akcja honorowego krwiodawstwa]
 
Ferie bez nudy

dsc_0016mMija pierwszy tydzień ferii zimowych. Oferta przygotowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną cieszy się zainteresowaniem dzieci z miasta i gminy Żelechów. Każde dziecko, które nudzi się w domu, może przyjść na zajęcia i aktywnie spędzić wolny czas.

Więcej… [Ferie bez nudy]
 
Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Burmistrz Żelechowa ogłasza nabór na stanowisko ds. koordynacji projektów inwestycyjnych i rozwoju infrastruktury. pdf Ogłoszenie o naborze

 
Nabór wniosków na usuwanie azbestu

usuwanie_azbestuZawiadomienie Burmistrza Żelechowa o możliwości składania wniosków dotyczących usuwania wyrobów zawierających azbest.

Treść zawiadomienia [Nabór wniosków na usuwanie azbestu]
 
Poloneza czas zacząć!

dsc_0057mW sobotę, 12 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego odbyły się tradycyjne bale studniówkowe.

Więcej… [Poloneza czas zacząć!]
 
Puchar Burmistrza w rękach Znajomych Sędziego

znajomi_sedziego_mDrużyna Znajomych Sędziego wywalczyła Puchar Burmistrza Żelechowa w zakończonym w niedzielę, 13 lutego, V Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

Więcej… [Puchar Burmistrza w rękach Znajomych Sędziego]
 
V sesja Rady Miejskiej

Działając zgodnie z art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz.1591 z późn. zm.), Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o obradach V sesji Rady Miejskiej w Żelechowie, która odbędzie się w dniu 17 lutego 2011 r. o godz. 14.00 w sali M-GOK w Żelechowie.

Więcej… [V sesja Rady Miejskiej]
 
Wspólne posiedzenie Komisji Rady

Działając zgodnie z § 45 ust. 4 Statutu Gminy Żelechów, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o wspólnym posiedzeniu Komisji Rady, które odbędzie się w dniu 14 lutego 2011 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żelechowie.

Więcej… [Wspólne posiedzenie Komisji Rady]
 
Ferie z kulturą

mgokZa kilka dni rozpoczną się ferie zimowe - dwa tygodnie odpoczynku po semestrze nauki. Dla uczniów, którzy zostali w domu, a chcą ciekawie spędzić ten czas, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żelechowie przygotowali ofertę pt. „Ferie z kulturą”.

Więcej… [Ferie z kulturą]
 
Turniej tenisa stołowego

pingpongFani ping-ponga po raz kolejny będą mieli swoje święto. W dniach 12-13 marca 2011 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie odbędą się XII Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W rozgrywkach mogą wziąć udział uczniowie kl. IV-VI szkół podstawowych, gimnazjaliści, młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych oraz dorośli.

Więcej… [Turniej tenisa stołowego]
 
Bożonarodzeniowe Formy Teatralne

dsc_0103_mW niedzielę, 30 stycznia 2011 r. o godz. 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żelechowie odbył się Przegląd Bożonarodzeniowych Form Teatralnych. Na estradzie wystąpiły grupy teatralne z przedszkola oraz szkół z terenu miasta i gminy Żelechów.

Więcej… [Bożonarodzeniowe Formy Teatralne]
 
Dyżury Przewodniczącej Rady Miejskiej

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie pełnić będzie dyżur w każdy piątek w godz. 13.30 - 15.30.

 
Jasełka w M-GOK-u

kolednicyW niedzielę, 30 stycznia 2011 r. o godz. 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żelechowie odbędzie się Przegląd Bożonarodzeniowych Form Teatralnych. W przeglądzie udział wezmą grupy teatralne z przedszkola oraz szkół z terenu miasta i gminy Żelechów. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy.

Więcej… [Jasełka w M-GOK-u]
 
Młodzi artyści grali i śpiewali kolędy

jakub_mroczek_i_weronika_opala_mOgrom artystycznych doznań zapewnił wszystkim słuchaczom niezwykły koncert kolęd i pastorałek, jaki odbył się we wtorek, 25 stycznia 2011 r. o godz. 17.00 w Zespole Szkół w Żelechowie przy ul. Ogrodowej. Przed zgromadzoną publicznością wystąpili utalentowani uczniowie Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta, dając przepiękny popis swoich umiejętności wokalnych i instrumentalnych.

Więcej… [Młodzi artyści grali i śpiewali kolędy]
 
"Рождество Господне - радость настаёт"

malgorzata_padarz_mW czwartek, 20 stycznia 2011 r. o godz. 12.00 w Zespole Szkół w Starym Kębłowie odbył się Gminny Konkurs Kolęd Rosyjskojęzycznych. Konkurs pod hasłem „Рождество Господне - радость настаёт” („Z narodzenia Pana”) został zorganizowany w ramach projektu „Zagrajmy o sukces” przez uczniów działających w kole „Z językiem rosyjskim za pan brat”. Celem konkursu było przybliżenie publiczności tradycji kolędowania rosyjskiego.

Więcej… [Рождество Господне - радость настаёт]
 
IV sesja Rady Miejskiej

Działając zgodnie z art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz.1591 z późn. zm.), Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o obradach IV sesji Rady Miejskiej w Żelechowie, która odbędzie się w dniu 27 stycznia 2011 r. o godz. 14.00 w sali M-GOK w Żelechowie.

Więcej… [IV sesja Rady Miejskiej]
 
Wspólne posiedzenie Komisji Rady

Działając zgodnie z § 45 ust. 4 Statutu Gminy Żelechów, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o wspólnym posiedzeniu Komisji Rady, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2011 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żelechowie.

Więcej… [Wspólne posiedzenie Komisji Rady]
 
Posiedzenie Komisji Komunalnej i Budżetu

Działając zgodnie z § 46 ust. 1 Statutu Gminy Żelechów, Przewodniczący Komisji Komunalnej i Budżetu zawiadamia o posiedzeniu Komisji Komunalnej i Budżetu, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2011 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żelechowie.

Więcej… [Posiedzenie Komisji Komunalnej i Budżetu]
 
"Hej kolęda, kolęda..."

wszyscy_wykonawcy_mW niedzielę, 16 stycznia 2011 r. w kościele parafialnym w Żelechowie odbył się IV Koncert Kolęd „Hej kolęda, kolęda...” Udział w nim wzięły chóry i zespoły muzyczne reprezentujące poszczególne szkoły z terenu miasta i gminy Żelechów, podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Katolickim Stowarzyszeniu Niepełnosprawnych w Żelechowie, Orkiestra Dęta OSP w Żelechowie, chór parafialny Cantante Deo z Kłoczewa oraz soliści.

Więcej… [Hej kolęda, kolęda...]
 
Bal karnawałowy

bal_karnawalowy_20115 lutego 2011 r. o godz. 20.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żelechowie rozpocznie się całonocna zabawa karnawałowa przy muzyce zespołu Aneks. Organizatorem balu jest Klub Sportowy „Sęp”. Bliższe informacje na stronie organizatora.

 
Koncert kolęd

W niedzielę, 16 stycznia 2011 r. po mszy świętej wieczorowej odbędzie się w kościele parafialnym w Żelechowie koncert kolęd. Udział w nim wezmą lokalne chóry, zespoły muzyczne oraz soliści. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „Razem dla miasta i wsi”.

Więcej… [Koncert kolęd]
 
Najlepsze technikum w powiecie

ranking2011W Ogólnopolskim Rankingu Techników 2011 przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” i miesięcznik „Perspektywy” Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie zajęło 1 miejsce w powiecie garwolińskim, 19 miejsce w województwie mazowieckim i 162 miejsce w Polsce.

Więcej… [Najlepsze technikum w powiecie]
 
<< pierwsza < 71 72 73 74 75 76 78 80 > ostatnia >>

Strona 78 z 81

Inwestycje

inwestycje_menu

 

2017a

 

logo_rynek_b

 

logo_kochanowskiego

 

logo_komunalny_aleja

 

logo_drogi_gminne

 

2016a

 

rewitalizacja_ratusza_menu

 

 

2015

 

goniwilkszkola

 

klub

 

elewacjawola

 

ogrodzenielomnica

 

drogi

 

wiaty

 

alejka

 

gozdek

 

2014

 

budowa_kanalizacji

 

oswietlenie_Piastow

 

boisko_ZS

 

pilsudskiego34

 

zsStefanow

 

oczyszczalnie

 

drogi

 

plac_zabaw

 

silownie

 

szatnia

 

2013a

 

logo_ratusz

 

inwestycje_drogowe

 

siec_wodociagowa

 

remontlazienek

 

solecki_menu

 

2012a

 

remonty_drog

 

solecki_menu


budowa_lomnica

epuap-logo

zakladanie

uslugi

baner_KDR

logo_smieci2

Przekaż stare fotografie

 

Znajdź na stronie

Godziny pracy urzędu

Praca Urzedu 2018

Indywidualizacja 2013/14

kl_ue_mod_220

 

Zaczarowany świat teatru

kl_ue_mod_220

Zamki, rycerze, turnieje

kl_ue_mod_220

Mały odkrywca w przedsz.

kl_ue_mod_220

Przedsz. w świecie sztuki

kl_ue_mod_220

Pr. ręczne - trad. i nowocz.

kl_ue_mod_220

kl_ue_mod_220

   Poprawa dostępności do edukacji

   przedszkolnej w Gminie Żelechów

   poprzez stworzenie punktów

   przedszkolnych w miejscowościach

   Stary Kębłów i Stary Goniwilk

Wstąp do NSR!

 

nsr

Żelechów w statystyce

 

stat_vademecum_samorzadowca

Dzienniki urzędowe

 

Żelechów

 

Żelechów

Warto przeczytać

 

historia_zel_m   traugutt_m

zelechow_na_starej_fotografii_m   monografia_m

folder_Traugutt_130

Żelechów w obiektywie

W tej chwili nas ogląda

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości