Żelechów    

Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Piątek
23 Lutego 2018
Imieniny obchodzą:
Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma, Seweryn

Do końca roku zostało 312 dni.
Zodiak: Ryba

Informacje

Zamówienia publiczne

 

Informacja Przestrzenna

   

      portal_mapowy

 

rdr_odpady

Gospodarka

Pomoc społeczna

Przeciwdziałanie nałogom

Ochrona środowiska

Informator teleadresowy

Gminna Ewid. Zabytków

 

gez

logo_mikroporady2

obywatel_slider
mes_2_niebieski

nieodplatna_pomoc_prawna

projekt_punkty_przedszkolne

 

PUNKT PRZEDSZKOLNY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W STARYM GONIWILKUDzień Dziecka

image001m1.06.2012 r. dzieci z Punktu Przedszkolnego w Starym Goniwilku świętowały Dzień Dziecka. Czas upłynął nam na grach, zabawach i wspólnych tańcach. Po wspólnej zabawie przyszedł czas na odpoczynek i słodki poczęstunek. Zwieńczeniem całego dnia było wręczenie oczekiwanych przez dzieci prezentów. Radość ze świętowania trwała jeszcze bardzo długo.

Więcej… [Dzień Dziecka]
 
Wycieczka do teatru

image003m21.05.2012 r. przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Głównym celem podróży było obejrzenie bajki muzycznej pt. „Czerwony Kapturek” w teatrze „Rampa”. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały bajkę. Podczas przedstawienia wspólnie z aktorami miały możliwość zaśpiewania piosenki. Na koniec najmłodsi gromkimi brawami nagrodzili wspaniałą grę aktorów.

Więcej… [Wycieczka do teatru]
 
Wycieczka do sali zabaw "Fiku-Miku"

image002m23.04.2012 r. dzieci z punktu przedszkolnego w Starym Goniwilku uczestniczyły w wycieczce do Garwolina. Głównym celem wyprawy był pobyt w sali zabaw „Fiku-Miku”. Tu wszyscy spędzili bardzo mile czas. Dzieci czuły się swobodnie i beztrosko. Swoją energię mogły korzystnie spożytkować na wspólnych zabawach. Wszyscy zgodnie uważamy, że była to udana i niezapomniana wycieczka.

Więcej… [Wycieczka do sali zabaw "Fiku-Miku]
 
Dzień Kobiet

image003mWszyscy chłopcy z punktu przedszkolnego w tym szczególnym i uroczystym dniu wręczyli drobne prezenciki swoim koleżankom. Chłopcy przygotowali również słodki poczęstunek, po którym wszyscy przystąpili do wspólnej zabawy przy muzyce.

Więcej… [Dzień Kobiet]
 
Zabawa karnawałowa

image001m4.02.2012 r. odbyła się długo wyczekiwana przez wszystkich uczniów zabawa karnawałowa. Uczestnicy mogli się zaprezentować w swoich najciekawszych przebraniach. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. W kolorowych strojach, przy muzyce i pysznym jedzeniu wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych.

Więcej… [Zabawa karnawałowa]
 
Dzień Babci i Dziadka

image001m1.02.2012 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jest to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci ale przede wszystkim dla dziadków. Przygotowana część artystyczna była dowodem wdzięczności za trud, jaki dziadkowie włożyli w wychowanie swoich wnucząt. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom drobne upominki przygotowane przez dzieci. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, wspomnień i bliższego poznania się.

Więcej… [Dzień Babci i Dziadka]
 
Pasowanie na przedszkolaka

image002m12.01.2012 r. odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka połączona z zabawą karnawałową. To ważne wydarzenie, gdyż każde dziecko uczęszczające do przedszkola zostaje oficjalnie włączone w poczet społeczności szkolnej. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: pani burmistrz Mirosława Miszkurka, radni: pani Jadwiga Kowalczyk i pan Witold Prządka, koordynator projektu pan Bogusław Szpyt, nauczyciele oraz rodzice.

Więcej… [Pasowanie na przedszkolaka]
 
Przegląd kolęd i pastorałek

image002m22.12.2011 r. w Szkole Podstawowej w Starym Goniwilku odbył się uroczysty przegląd kolęd i pastorałek, w którym wzięli udział także najmłodsi. Naszym małym artystom należą się pochwały za pokonanie tremy i przepiękne wykonanie pastorałki pod tytułem „Świeć gwiazdeczko”.

Więcej… [Przegląd kolęd i pastorałek]
 
Mikołajki

image002m6.12.2011 r. nasz punkt przedszkolny odwiedził Święty Mikołaj! Wszyscy czekali na to spotkanie cały rok. Przygotowaliśmy dla niego piosenki i wierszyki. Grzecznym dzieciom (wszystkim) wręczył słodycze i prezenty. Jednak to, co dobre szybko się kończy… Mikołaj ruszył w dalszą podróż a my czekamy na niego w przyszłym roku.

Więcej… [Mikołajki]
 
Z wizytą w szkolnej bibliotece

image001m22.11.2011 r. przedszkolaki odwiedziły bibliotekę szkolną. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom jakie bogactwo mieści się w zgromadzonych na półkach zbiorach. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem i zaangażowaniem zwiedzały książkowe regały. Chętne maluchy opowiadały o swoich ulubionych bajkach i bohaterach. Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał „coś” słodkiego. Dzieciaki z uśmiechem na twarzy i ogólnym zadowoleniem stwierdziły: „Książka to nasz przyjaciel!”

Więcej… [Z wizytą w szkolnej bibliotece]
 
Przegląd Pieśni Patriotycznej

image001mŚwięto Odzyskania Niepodległości jest świetną okazją do kształtowania u najmłodszych postaw patriotycznych. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się podczas szkolnego przeglądu Pieśni Patriotycznej. Wyrecytowały wiersz pod tytułem „Kto Ty jesteś?” oraz zaśpiewały piosenkę pod tytułem „Płynie Wisła”. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Więcej… [Przegląd Pieśni Patriotycznej]
 
Dzień Chłopaka

image002mPo raz pierwszy 30.09.2011 r. w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Starym Goniwilku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia, wręczyły drobne upominki i odśpiewały głośne sto lat. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku, z którego wszyscy byli zadowoleni. Radość była ogromna, a wspólnym zabawom nie było końca.

 

Więcej… [Dzień Chłopaka]
 
Z życia przedszkolaka

image001mNasze przedszkole jest miejscem przyjaznym dla każdego malucha. Odpowiednio wyposażona sala sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka. Poprzez różne zabawy dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Uczą się współpracy w grupie, zawiązują pierwsze „przyjaźnie” i świetnie się bawią.

Więcej… [Z życia przedszkolaka]
 
Otwarcie punktu przedszkolnego

image008Punkt przedszkolny został uroczyście otwarty 1.09.2011 r. podczas inauguracji nowego roku szkolnego. Przecięcia wstęgi dokonali: Sekretarz Gminy Żelechów Krystyna Koryś, pani Marzena Lis z córką Ewą reprezentujące rodziców i dzieci oraz pani Marianna Kowalczyk - dyrektor szkoły. Nowo otwarte pomieszczenia poświęcił żelechowski wikariusz ks. Adrian Komar.

Więcej… [Otwarcie punktu przedszkolnego]
 
<< < 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2

Inwestycje

inwestycje_menu

 

2017a

 

logo_rynek_b

 

logo_kochanowskiego

 

logo_komunalny_aleja

 

logo_drogi_gminne

 

2016a

 

rewitalizacja_ratusza_menu

 

 

2015

 

goniwilkszkola

 

klub

 

elewacjawola

 

ogrodzenielomnica

 

drogi

 

wiaty

 

alejka

 

gozdek

 

2014

 

budowa_kanalizacji

 

oswietlenie_Piastow

 

boisko_ZS

 

pilsudskiego34

 

zsStefanow

 

oczyszczalnie

 

drogi

 

plac_zabaw

 

silownie

 

szatnia

 

2013a

 

logo_ratusz

 

inwestycje_drogowe

 

siec_wodociagowa

 

remontlazienek

 

solecki_menu

 

2012a

 

remonty_drog

 

solecki_menu


budowa_lomnica

epuap-logo

zakladanie

uslugi

baner_KDR

logo_smieci2

Przekaż stare fotografie

 

Znajdź na stronie

Godziny pracy urzędu

Praca Urzedu 2018

Indywidualizacja 2013/14

kl_ue_mod_220

 

Zaczarowany świat teatru

kl_ue_mod_220

Zamki, rycerze, turnieje

kl_ue_mod_220

Mały odkrywca w przedsz.

kl_ue_mod_220

Przedsz. w świecie sztuki

kl_ue_mod_220

Pr. ręczne - trad. i nowocz.

kl_ue_mod_220

kl_ue_mod_220

   Poprawa dostępności do edukacji

   przedszkolnej w Gminie Żelechów

   poprzez stworzenie punktów

   przedszkolnych w miejscowościach

   Stary Kębłów i Stary Goniwilk

Wstąp do NSR!

 

nsr

Żelechów w statystyce

 

stat_vademecum_samorzadowca

Dzienniki urzędowe

 

Żelechów

 

Żelechów

Warto przeczytać

 

historia_zel_m   traugutt_m

zelechow_na_starej_fotografii_m   monografia_m

folder_Traugutt_130

Żelechów w obiektywie

W tej chwili nas ogląda

Naszą witrynę przegląda teraz 194 gości