Urząd Miejski w Żelechowie
Ogłoszenie Kierownika Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żelechowie w sprawie pracy ds. świadczenia usług opiekuńczych
7 czerwca 2023

Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żelechowie poszukuje osoby do świadczenia usług opiekuńczych na terenie miasta i gminy Żelechów.

Forma zatrudnienia:

Umowa zlecenie, zastępstwo na czas urlopów, przewidywany okres zatrudnienia ok. 9 tygodni.

Wymagania:

– odpowiedzialność, sumienność i rzetelność, empatia, dyskrecja

– stan zdrowia pozwalający wykonywać usługi opiekuńcze

– wysoka kultura osobista

– prawo jazdy kat. B

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub kurs opiekuna osoby starszej,     niepełnosprawnej

– dyspozycyjność

– pełna zdolność do czynności prawnych

– niekaralność

Zakres obowiązków:

– pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych tj: pomoc w robieniu zakupów i przyrządzaniu posiłków,

– pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznych

– dbanie o porządek w miejscu zamieszkania podopiecznego

– załatwianie spraw urzędowych i opieki medycznej

– w miarę możliwości pomoc w kontaktach z otoczeniem

Wymagane dokumenty:

– CV/ życiorys zawodowy

– klauzula RODO dot. zgody na przetwarzanie danych do potrzeb rekrutacji (w załączeniu)

– kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie

– dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 01.06.2023r.

Miejsce składania dokumentów:

Miejsko -Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żelechowie, ul. Rynek 1, 08-430 Żelechów,

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16 do dnia 13.06.2023r. Dodatkowe informacje pod

nr telefonu 25 754 11 46.

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza

ul. Rynek 1, 08-430 Żelechów (25) 754 11 44 urzad@zelechow.pl BS Garwolin O/Żelechów
32 9210 0008 0019 2239 2000 0040
Numer Konta do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
34 9210 0008 0019 2239 2000 0780

Dane Gminy NIP: 826-20-37-238 REGON: 711 582 204
Dane Urzędu Miejskiego NIP: 826-14-30-904 REGON: 000 530 577